Illustration

Будівництво

Будівництво басейну передбачає декілька етапів робіт, а саме: розробку котловану, заливку залізобетонної чаші басейну, а також технічного приміщення, підключення басейну до систем водопостачання, каналізації та електроживлення. Проведення штукатурних робіт, гідроізоляції, а також робіт з облицювання басейну плиткою, мозаїкою або лайнером. Паралельно з цими роботами проводиться монтаж технологічного обладнання басейну. Після завершення облицювальних робіт та монтажу обладнання відбувається перший запуск під час якого виконуються пусконалагоджувальні роботи та здача басейному замовнику.
Фахівці Брас-Груп підберуть концепцію та дизайн басейну відповідно до побажань та потреб замовника. При необхідності розробляється 3-D візуалізація об'єкта. Ось кілька етапів, які зазвичай потрібно виконати при будівництві басейну.

Етапи створення басейну

icon

Планування

Спочатку потрібно визначити розміри, форму та глибину басейна залежно від місця, де він буде розташований, і від мети, для якої він буде використовуватися.

icon

Проєктування

Після визначення основних параметрів потрібно розробити проєкт басейна, який буде містити всю необхідну документацію, таку як креслення залізобетонних конструкцій та схему монтажу та обв’язки технологічного обладнання басейну (фільтраційна система, система обігріву, система освітлення тощо).

icon

Вибір оздоблювальних матеріалів

Вибір матеріалів залежить від бюджету, стилю та мети басейна. Використовують різні матеріали, керамогранітну плитку, мозаїку, декоративну плівку (лайнер), та навіть спеціальні термопластичні полімерні покриття.

icon

Роботи з підключення басейну до інженерних систем

Перед влаштуванням басейну потрібно підвести до його технічного приміщення всі інженерні системи яких він потребує, а саме: системи водопостачання та каналізації, системи електроживлення та керування обладнанням та освітленням, систему вентиляції, систему (контур) підігріву води якщо вода в басейні буде грітися за допомогою теплоносія від газового котла.

icon

Будівництво басейну

Після підготовчих робіт необхідно викопати котлован, залити чашу басейну та технічне приміщення, провести оздоблювальні роботи та монтаж технологічного обладнання, під'єднати басейн до зовнішніх інженерних систем (водопостачання, каналізація, електроживлення), провести зворотну засипку котловану та підготувати майданчик навколо басейну до подальших робіт з облаштування пляжної зони.

icon

Облаштування пляжної зони навколо басейну

Для оздоблення пляжної зони зазвичай використовують терасну дошку, керамогранітну плитку та інші оздоблювальні матеріали які забезпечують високу вологостійкість та мають протиковзкі властивості. Також рекомендуємо визначитись із майбутнім накриттям для басейну яке допоможе зберегти тепло та хімію в влітку і може бути додатковим захистом басейна взимку.

icon

Налаштування, тестування та здача басейна Замовнику

Після завершення будівництва проводиться перевірка та налаштування роботи всіх систем басейну, здійснюється перший запуск, виводяться в норму всі показники води в басейні. І тільки після того, як басейн пройшов повний тестовий запуск відбувається передача працюючого басейна замовнику і проводиться інструктаж відповідальної особи стосовно нюансів подальшої експлуатації та обслуговування басейну та його обладнання.

Illustration

Бетонні басейни

Бетонні басейни є довговічними та міцними, тому є досить популярним вибором серед власників будинків. Вони можуть бути будь-якої форми та розміру, що дає власнику басейну більшу свободу у виборі дизайну. Бетонні басейни також дозволяють використовувати різноманітні функції та додаткові можливості, такі як водоспади, гідромасажні функції та інші.

Ось кілька видів систем переливу для бетонних басейнів: виливається з краю басейну в спеціальний жолобок або канавку, розміщеній під краєм басейну. Це забезпечує стійкість рівня води в басейні та забезпечує гладку поверхню, що дуже зручно при купанні. система переливу з фонтанчиком використовується, щоб створити ефект фонтану, де вода підійматися з басейну та потім повертається до нього через переливний жолоб. Цей ефект може бути особливо красивим вночі, коли фонтанчик підсвічується.

Системи переливу

Heading photo

Скімерний басейн

Це тип плавального басейну, у якому використовується система скімерів для очищення води. Скімер - це механічний фільтр, який знаходиться в межах басейну та призначений для видалення поверхневих забруднень з води.

Такі басейни мають кілька переваг, зокрема, вони прості в експлуатації та догляді. Крім того, скімерні системи є досить ефективними в боротьбі з поверхневими забрудненнями, які можуть вплинути на якість води у басейні та здоров'я плавців.

Heading photo

Переливний басейн

Це тип басейну, що має спеціальний розрив на краю, який дозволяє воді переливатися з басейну, коли рівень води стає надто високим. Це забезпечує безпеку та унеможливлює переповнення басейну. Однак, переливний басейн вимагає спеціальної конструкції та обробки, щоб забезпечити правильну роботу системи переливу.

Переливний басейн може мати різні форми та розміри, включаючи круглий, овальний, прямокутний та нерегулярний.
Важливо пам'ятати, що переливний басейн потребує регулярного обслуговування та очищення, щоб забезпечити безпеку та здоров'я користувачів.

Викликати майстра на замір безплатно?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 10 хвилин!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.